آیا میدانید خوردن یک عدد سیب در روز شما را از مراجعه به دکتر بی نیاز می کند!

تلفن تماس : 3-55426642

اجاره آمبولانس در تهران

اجاره آمبولانس در تهران

اجاره آمبولانس در تهران : در یادداشت های قبلی به این نکته اشاره کردیم که بخش قابل توجهی از افراد یا سازمان هایی که اقدام به اجاره آمبولانس از مجموعه ما می کنند ، شخصیت هایی حقیقی و حقوقی هستند که با استناد به سوابق و آوازه سامانه پیش روی از آمبولانس های ستایش امداد و تیم های پزشکی آن به عنوان نیروهای پشتیبانی در مجالس ، نشست های رسمی ، مسابقات ورزشی ، تجمع های پر تعداد و … بهره می جویند .

این در حالیست که این حضور آینده نگرانه در راستای انجام رسالت همه آمبولانس ها ، یعنی رساندن بیمار یا مصدومان یک حادثه به نزدیک و مجهزترین مرکز درمانی می باشد . با توجه به این توضیحات در موارد متعددی پیش می آید که آمبولانس ها نه در کسوت یک حامل ، میان محل اولیه بیمار و درمانگاه ، بلکه در قالب انتقال دهنده بیمار میان دو بیمارستان یا حتی دو شهر استفاده می شوند .

کم نبوده اند افرادی که متأسفانه به دلیل فقدان امکانات و تجهیزات کافی پزشکی یک مرکز درمانی جان خود را از دست داده اند . در چنین مواقعی که ممکن است مسئولین اورژانس حتی پیش از پذیرش بیمار به این نکته اشاره کنند ، در مواردی پزشک یا جراحی حاذق با ابزارآلات لازم برای مداوای این فرد در مکان مذکور وجود ندارد ؛ لذا دست اندرکاران این مجموعه با گوشزد کردن نکاتی آنان را راهی مرکز درمانی پیشرفته تری می کنند .

این پدیده که صد البته با مصادیق و مثال های گوناگونی در محیط اطرافمان قابل مشاهده است ، در خصوص شهرهای کوچک و مراکز درمانی کلانشهرهای اطراف آن هم به خوبی خودنمایی می کند . روستایی را در نظر بگیرید که در آن کودکی از بالای درختی به پایین افتاده و یا پیرزنی دچار حمله قلبی شدیدی شده است . طبیعتاً حمل غیر اصولی این شخص می تواند اوضاع را از وضع کنونی هم خرابتر کرده و باعث شود تا شرایط وخیم حمل و نگهداری وی به فوت این مورد منتهی شود .

در هنگام مواجه با این حوادث ، همین که فردی با خونسردی شماره اورژانس سراسری را گرفته و شرحی از حال بیمارش بدهد به خودی خود عمل مهم و سرنوشت سازیست ، لذا انتظار نمی رود تا این فرد در همان قدم اول با اجاره آمبولانس در تهران به این مشکل رسیدگی کند (هرچند آمبولانس خصوصی تهران تنها به حوادث انقالی محدود می شود و نه حضور بی درنگ و دسته اولی بر سر بستر یک بیمار یا مصدوم ) . با این حال در مواردی پیش می آید که به دلیل کمبود آمبولانس های دولتی ، محدود بودن امکانات آن ها ، عدم رسیدگی پرسنل آن ها مطابق با شرایط ایده آل مد نظر همراه بیمار و ده ها عامل ریز و درشت دیگر ، نیاز به وجود آمبولانسی اختصاصی و یا با گویشی عامیانه تر دربستی وجود داشته باشد .

در این موارد که صد البته خواسته قلبی ما عدم رخ دادن حادثه نامطلوبی برای عموم همشهریانمان بوده و ترجیح ما انجام مأموریت هایی در حالت آماده باش و پشتیبانی در رویدادهای احتمالی می باشد ، گاهی وجود آمبولانسی که کاملاً در اختیار بیمار و تیم پزشکی منتخب همراهان فرد مذکور باشد الزامیست . در چنین شرایطی که اجاره آمبولانس در تهران توسط مجموعه های متخصص امر محقق می شود ، این فرد می تواند تا هر زمانی که اراده می کند این درمانگاه کوچک و سیار را به کار گرفته و در صورت نیاز به جابجایی های مکرر از آن استفاده نماید .

در ادامه گفتنیست که مجموعه پیش روی با داشتن کارگروه هایی حاذق و مجرب و همچنین خودروهایی متنوع و پیشرفته ، به عنوان یکی از اصلی ترین گزینه های اجاره آمبولانس در تهران آماده ارائه خدمات خود به جمله ساکنین پایتخت می باشد .

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *