آمبولانس خصوصی در شهر تهران

آمبولانس خصوصی در شهر تهران : در دنیای امروز ما مشاغل ، زیرساخت ها ، اماکن و وسایلی وجود دارند که تا حد امکان علاقه ای به استفاده از آن ها نداشته و از صمیم قلب خواستار این هستیم که سر و کارمان به آن ها نیافتد . به عنوان مثال با اینکه کلانتری ، آتش نشانی یا بیمارستان ها از مهمترین سازه های شهرمان بوده ، وجودشان از ضروری ترین پیشنیاز های معنا یافتن یک جامعه استاندارد امروزیست و هریک انسان های فداکار بسیاری را در دل خود جای داده اند ، اما به طور کلی از مراجعه به آن ها در اکثر قریب به اتفاق مواقع خشنود نبوده و تلاش می کنیم که پایمان نیز به آن ها باز نشود .

لزوم استفاده از آمبولانس

این در حالیست که اتفاقاتی که در آن ها دخالتی نداشته و تأثیری هم روی تعدیل یا توقف آن ها نداریم ، بسیار بیشتر از رویدادهای تحت کنترل ما پیش آمده و بدین ترتیب ما را در ورطه ای ناشناخته فرو می برد . نیاز به آمبولانس خصوصی در شهر تهران به عنوان یکی از این نوع رویدادها واقعه ای می باشد که شاید تا دقایقی پیش از اعلام حضور و درخواست این وسیله فکرش را هم نمی کردیم ، در نتیجه نه تنها نیاز تسلط به معانی و مفاهیم درخواست آمبولانس در افراد یک جامعه حس نمی شود ، بلکه حصول آن نیز کمک شایانی به وی نکرده و عملاً دانسته ای بسیار پرکاربرد برای عموم مردم حساب نمی شود .

در این راه تنها کافیست که فرد متقاضی گوشی تلفن خود را برداشته ، به شماره اورژانس تهران یا دیگر شهرها زنگ زده و نهایتاً منتظر رسیدن این خودروی امدادی باشد .

با توجه به اینکه اورژانس نهادی دولتی بوده و آمبولانس هایی که فرستاده می شوند به عنوان وسایلی متعلق به همگان (و دقیقاً به معنای عمومی) استفاده می گردند ، در حالی که کمبود آن ها نیز حس شده و به جز موارد ضروری امکان استفاده از این وسایل نمی باشد ، نمی توان این خودروها را بنا به درخواست فردی عادی و کاربری های شخصی آماده به کار یا استند بای نگه داشته و پس از پایان دوره نیازمندی به حضور این وسیله آن ها را مرخص کرد .

 

دیگر کاربردهای آمبولانس خصوصی

در خصوص آمبولانس خصوصی در شهر تهران باید گفت که در مواردی همانند برپایی یک همایش یا جلسه مهم که افراد سرشناسی در آن حضور دارند (و حملاتی از سوی دیگران ، حوادث ناخواسته محیطی یا نارسایی های جسمی آنان سلامتی و زندگی آنان را تهدید می کند) ، گردهمایی هایی که افراد زیادی در آن حضور دارند ، سفارتخانه یا دیگر اماکنی که شخصیتی تاثیرگذار و پر اهمیت در آن زندگی می کند و یا در کنار زمین های ورزشی که ورزشکاران فعالیت های مخاطره آمیزی را انجام می دهند حضور این پدیده الزامیست .

با کنار هم قرار دادن دو مطلب فوق می بینیم که از یک سو آمبولانسی دولتی جهت رزرو شدن وجود ندارد و از سویی دیگر نمی توان در مواردی از حضور این وسیله چشم پوشی کرد ، در نتیجه اینکه آمبولانس خصوصی در شهر تهران و اجاره این وسیله به همراه تیم پزشکی مسقر در آن از سامانه های مطرح و شناخته شده این حوزه – مانند مجموعه ستایش امداد – راه حلی مقرون بصرفه ، با کیفیت ، بدون محدودیت های دست و پا گیر و دسترسی به حجم بالایی از خودروهای امدادی مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات امدادی می باشد .

نوشته‌های پیشین
آمبولانس خصوصی فردیس
نوشته‌ی بعدی
آمبولانس خصوصی شهرک اکباتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست